Pomysłodawca

1465
views
Piotr Rybicki

Organizatorem Konferencji, a także jej pomysłodawcą jest Piotr Rybicki.

Od 2001 roku aktywnie działa w strukturach rad nadzorczych, wtedy w podmiotach prywatnych, a od 2006 roku również w spółkach giełdowych. Również w tym roku, za sprawą Andrzeja S. Nartowskiego uczestniczył po raz pierwszy w spotkaniu Polskiego Instytutu Dyrektorów (PID), co można uznać za początek jego działalności społecznej i edukacyjnej w obszarze corporate governance. W 2011 roku zorganizował w Katowicach Konferencję Rada Nadzorcza, i jak sam mówi, wtedy wydawało się, jednorazowe wydarzenie. Jednak duże zainteresowanie uczestników dało impuls do organizacji kolejnych edycji Konferencji. W 2015 roku zainicjował wyróżnienie „Człowiek Corporate Governance”, które już na stałe wpisało się obraz najważniejszych wydarzeń corporate governance w Polsce.

Ubiegłoroczna edycja (2017) Konferencji Rada Nadzorcza była największym wydarzeniem corporate governance w Polsce.

Obecnie Piotr Rybicki prowadzi również aktywną działalność edukacyjną związaną ze zmianami prawnymi w funkcjonowania komitetów audytu.

Można spotkać go na większości wydarzeń poświęconych radom nadzorczym, nadzorowi właścicielskiemu oraz corporate governance.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008